top of page

HAKKIMIZDA

1967 yılında kurulan EMEK AJANS, 50 yılı aşkın tecrübesiyle içinde bulunduğumuz değişken ekosistem içinde sektördeki güvenilirliği ve profesyonel deneyimli ekibiyle hizmet vermektedir.

Bütünleşik pazarlamanın etkisinin fark edildiği ve uygulanıldığı yeni bir ekosistemdeyiz...

Farkındalık oluşturan yaratıcı, pazarlama ve tanıtımda entegre yaklaşımların benimsendiği bu yeni dönemde; hedef kitleye birebir dokunan iletişim yöntemleri çok daha değerli olmakta. Değişen ekosistemde marka ve kurumlar artık iş hedeflerini gerçekleştirirken daha verimli, daha etkili, sürdürülebilir ve hedef kitle ile sempati ve duygu bağı sağlayan 360 derece bütünleşik hizmet bekliyor.

Bu dönüşümle birlikte Emek Ajans olarak 1967’den bugüne 50 yılı aşan deneyim ve birikimimizi yeni nesil iletişim çözümleriyle birleştirerek kreatif, medya planlama ve satın alma, sosyal medya yönetimi, pr&stratejik iletişim danışmanlığı alanlarında entegre iletişim ilkesiyle hizmet sunuyoruz.

Nasıl yapıyoruz?

Çağın ihtiyaç ve beklentilerini yakından takip ediyor, yenilikçi, hedef odaklı ve sürdürülebilir iletişim yöntemlerini uyguluyoruz. Deneyimli ve yeni nesil ekibimizle güncel trendleri takip ederek proaktif iletişim yaklaşımını benimsiyoruz.

bottom of page